x

Cami Halıcısı 20 yılı aşkın tecrübesi ile, camilerimizin ve cemaatimizin istekleri çerçevesinde kaliteli ve sağlam cami halıları üretmektedir.

Cami Halısı işinin gerektirdiği sorumluluğu ve gayreti en iyi şekilde gösteren firmamız bu güne kadar yüzlerce camiye; yün, seccadeli, saflı, desenli, göbekli vb. cami halısı üretmiş ve ücretsiz bir şekilde montajını yapmıştır. Son yıllarda talebi bir hayli çoğalan yün cami halısı tarafımızdan en kaliteli halde dokunarak camilerimize serilmektedir.

Yün cami halısı neden tercih edilir;
Başlıca özellikleri şöyledir, Yün halı koku yapmaz, camide oluşan nemi dengeler, havanın kurumasını engeller, ferah bir ortam oluşmasını sağlar, kalabalık zamanlarda havayı temizlemeye yardımcı olur.

Türkiye’nin her yerinde, her ilçe ve hatta her köyünde bulunan camilerimize gereken tüm ilgi ve alakayı layık oldukları en iyi ve kaliteli şekilde yün cami halıları ile sağlıyoruz

Cami Halıcısı firmamız camilerimizin güzel görünmesinin yanında, sağlığınızı da koruyor. Yüzde yüz yün olan cami halılarımız, sağlığınızı güvene alıyor.