x

Firmamız 20 yılı aşan tecrübesiyle, cami halısı sektöründe günümüz estetik anlayışını ve modern çizgilerini takip edip üretimde sürekli gelişme ve iyileşme prensibini esas almıştır. Firmamız her bir yeni üretimde çevreyi koruyan, insan sağlığını ön plana çıkaran cami halısı ürünleri imal etmektedir.

Cami Halısı sektörünün hakkını en iyi şekilde vermenin gayreti içerisindeyiz. Ülkemizde hızla artış gösteren saflı cami halısı, seccadeli cami halısı, göbekli cami halısı, desenli cami halısı ve naturel cami halısı ihtiyacına, en iyi şekilde yanıt vermek amacıyla özel dekorasyonlarımız ve boyutlarımız ile halkımıza hizmetimizi sürdürüyoruz.

Biz cami halıcısı olarak cami halısı üretiminden önce ve sonrasında müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutuyoruz. Öncelikle faaliyet gösterdiğimiz yurt içi sektöründe en çok tercih edilen ve en büyük cami halısı firmalarından biri olma yönünde ilerliyoruz.

Firmamız ürünlerinin cami gibi kutsal mekanlarda kullanılıyor olmasının bilinci ile üretimde temizliğe ve hijyene büyük önem vermektedir.

Firmamız gelişen teknolojiye ayak uydurarak, kendini yenileyerek  yurt içi ve yurt dışında; cami, otel ve yurtlara halı sektöründe ürün satışı hizmeti sunmaya devam etmektedir.