x

50 den fazla modeli bulunan saflı cami halısı 8 ana renk seçeneği ile sizlere sunulmaktadır. Saflı cami halısının en belirgin ve güçlü özelliği alev almaması ve diz izi yapmamasıdır. Bu halılar koku yapmaması ile kullanılan camilerde uzun yıllar rahatsızlık vermeden kullanılabilmektedir.

Saflı cami halıları camilere, ibadethane ve mescidlere  özel tasarım olarak üretimi yapılmaktadır. Iso 9001 14001 18001 çevre kalite ve yönetim sistemlerine sahip olan manisa merkez deki fabrikamız da üretilen saflı cami halısı,  müşterinin isteklerine ve kullanılacak camiye özel  aşınma ve yaylanma direnci yüksek olan kaliteli hammaddeler ile üretilmektedir.

500.000 – 800.000 ilmek sıklığı bulunan saflı cami halısı uç sıklığı ise 2000 – 4600 gr/m2 aralığındadır. Ayrıca saflı cami halısı Avrasya Birliği Yangın Sertifikasyonu ve uluslararası EAC Sertifikasyonu belgelerini de elinde bulundurmaktadırlar. Saflı cami halısı kaliteli, tüy yada toz bırakmayan, uzun ömürlü, dizlerde iz yapmayan ve insan sağlığına 100% uyum sağlaması sebebiyle ülkemizde sıklıkla tercih edilmektedir.